Rajzpályázat 2017

Köszönjük minden Kedves Pályázónak a részvételt!


NÉV
HELYEZÉS
ÉLETKOR
INTÉZMÉNY
Bokor Flóra Lujza
I. helyezett - 7 év alattiak
6 éves
Hófehérke Napközi, Sepsiszentgyörgy
Jónás Zsófia
II. helyezett - 7 év alattiak
6 éves
Hejőbábai Mesevár Óvoda
Horváth Liliana
III. helyezett - 7 év alattiak
6 éves
Igazgyöngy AMI, Berettyóújfalu
Herceg Bálint
I. helyezett - 7-8 év között
7 éves
Igazgyöngy AMI, Berettyóújfalu
Balogh Laura Virág
II. helyezett - 7-8 év között
8 éves
Igazgyöngy AMI, Berettyóújfalu
Füzér Zsófia Nina
III. helyezett - 7-8 év között
8 éves
Hatvani 5. sz Általános Iskola
Fáró Virág
I. helyezett - 9-10 év között
9 éves
Hatvani 5. sz Általános Iskola
Szabó Krisztina
I. helyezett - 9-10 év között
9 éves
Hatvani Szent István Általános Iskola
Rozgonyi Hanna
II. helyezett - 9-10 év között
9 éves
Hatvani Szent István Általános Iskola
Bokor Bodza Réka
III. helyezett - 9-10 év között
10 éves
Fekete István Ált. Isk., Gyömrő
Horváth Brigitta Piroska
I. helyezett - 11-12 év között
11 éves
egyéni pályázó
Pesti Violetta
II. helyezett - 11-12 év között
11 éves
Hatvani 5. sz Általános Iskola
Jaskó Emőke
III. helyezett - 11-12 év között
12 éves
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Ált. Iskola
Battyányi Tünde
Különdíj - 7 év alatt
6 éves
Fekete István Ált. Isk. és Szakiskola, Gyömrő
Buborék Hanna
Különdíj - 7 év alatt
6 éves
Hatvani 5. számú Általános Iskola
Adai-Görög Borbála
Különdíj - 7 év alatt
6 éves
Hatvani Varázskapu Óvoda
Bárány Norina
Különdíj - 7 év alatt
6 éves
Hatvani Varázskapu Óvoda
Mezei Dóra
Különdíj - 7 év alatt
6 éves
Hatvani Varázskapu Óvoda
Szabó Zsófia
Különdíj - 7 év alatt
6 éves
Hejőbábai Mesevár Óvoda és Konyha
Szmolka Ágnes
Különdíj - 7 év alatt
4 éves
Hófehérke Napközi, Sepsiszentgyörgy
Örsi Hanga
Különdíj - 7 év alatt
3 éves
Hófehérke Napközi, Sepsiszentgyörgy
Nagy Dorina
Különdíj - 7 év alatt
6 éves
Igazgyöngy AMI, Berettyóújfalu
Nagy Viktória
Különdíj - 7 év alatt
5 éves
Igazgyöngy AMI, Berettyóújfalu
Bakk Liza Emília
Különdíj - 7 év alatt
5 éves
Kölcsey Ferenc Református Ált. Isk., Óvoda és Bölcsőde, Fehérgyarmat
Szedlacsek Ádám
Különdíj - 7 év alatt
6 éves
Kölcsey Ferenc Református Ált. Isk., Óvoda és Bölcsőde, Fehérgyarmat
Karai Anna Kinga
Különdíj - 7 év alatt
6 éves
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk.
Bányai Máté
Különdíj - 7 év alatt
6 éves
Szent Erzsébet Katolikus Ált. Isk. és Óvoda, Szentes
Bíró Gergő
Különdíj - 7 év alatt
6 éves
Szent Erzsébet Katolikus Ált. Isk. és Óvoda, Szentes
Török Liliána
Különdíj - 7 év alatt
5 éves
Szent Erzsébet Katolikus Ált. Isk. és Óvoda, Szentes
Dusek Dóra
Különdíj - 7 év alatt
5 éves
Szorgos kezek, szárnyaló képzelet vizuális tehetségműhely, Gyárkerti Óvoda Épület, Szerencs
Kiss Hédi
Különdíj - 7 év alatt
6 éves
Szorgos kezek, szárnyaló képzelet vizuális tehetségműhely, Gyárkerti Óvoda Épület, Szerencs
Rivnyák Hanna
Különdíj - 7 év alatt
6 éves
Szorgos kezek, szárnyaló képzelet vizuális tehetségműhely, Gyárkerti Óvoda Épület, Szerencs
Pálfi Lili Lotti
Különdíj - 7-8 év között
7 éves
Fekete István Ált. Isk. és Szakiskola, Gyömrő
Sörös Nóra
Különdíj - 7-8 év között
8 éves
Fekete István Ált. Isk. és Szakiskola, Gyömrő
Agócs András Ferenc
Különdíj - 7-8 év között
8 éves
Hatvani 5. számú Általános Iskola
Illés Kornélia Anna
Különdíj - 7-8 év között
8 éves
Hatvani 5. számú Általános Iskola
Jakab Bence
Különdíj - 7-8 év között
8 éves
Hatvani 5. számú Általános Iskola
Kőhalmi Erik
Különdíj - 7-8 év között
8 éves
Hatvani 5. számú Általános Iskola
Luda Botond
Különdíj - 7-8 év között
8 éves
Hatvani 5. számú Általános Iskola
Szabó Regina
Különdíj - 7-8 év között
8 éves
Hatvani 5. számú Általános Iskola
Váradi Máté Sándor
Különdíj - 7-8 év között
8 éves
Hatvani 5. számú Általános Iskola
Csordás Noémi
Különdíj - 7-8 év között
7 éves
Hatvani Szent István Általános Iskola
Kőmíves Regina
Különdíj - 7-8 év között
8 éves
Hatvani Szent István Általános Iskola
Futó Orsolya
Különdíj - 7-8 év között
8 éves
Hatvani Szent István Általános Iskola
Akácz Lilla
Különdíj - 7-8 év között
8 éves
Hatvani Szent István Általános Iskola
Mohácsi Edina
Különdíj - 7-8 év között
7 éves
Igazgyöngy AMI, Berettyóújfalu
Taschner Vanda
Különdíj - 7-8 év között
8 éves
Igazgyöngy AMI, Berettyóújfalu
Duró Emma
Különdíj - 7-8 év között
8 éves
Igazgyöngy AMI, Berettyóújfalu
Gulyás Emma
Különdíj - 7-8 év között
7 éves
Igazgyöngy AMI, Berettyóújfalu
Bakos Kiara Dzsenifer
Különdíj - 7-8 év között
8 éves
Kőbányai Széchenyi István Magyar-Német Kéttannyelvű Ált, Isk., Budapest
Boros Emma
Különdíj - 7-8 év között
8 éves
Kőbányai Széchenyi István Magyar-Német Kéttannyelvű Ált, Isk., Budapest
Császár Máté
Különdíj - 7-8 év között
8 éves
Kőbányai Széchenyi István Magyar-Német Kéttannyelvű Ált, Isk., Budapest
Debreceni Anna
Különdíj - 7-8 év között
8 éves
Kőbányai Széchenyi István Magyar-Német Kéttannyelvű Ált, Isk., Budapest
Ferencsik Panna
Különdíj - 7-8 év között
8 éves
Kőbányai Széchenyi István Magyar-Német Kéttannyelvű Ált, Isk., Budapest
Várhelyi Gréta
Különdíj - 7-8 év között
8 éves
Kőbányai Széchenyi István Magyar-Német Kéttannyelvű Ált, Isk., Budapest
Asztalos Zoé
Különdíj - 7-8 év között
8 éves
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk.
Barabás Roland
Különdíj - 7-8 év között
8 éves
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk.
Kovács Hanna Virág
Különdíj - 7-8 év között
8 éves
Sárospataki Ref. Koll. Általános Iskolája
Fodor Emma
Különdíj - 7-8 év között
8 éves
Szegedi Fekete István Általános Iskola
Muskó Dóra
Különdíj - 7-8 év között
8 éves
Szegedi Fekete István Általános Iskola
Tóth Csenge
Különdíj - 7-8 év között
7 éves
Szegedi Fekete István Általános Iskola
Bokor Jónás
Különdíj - 7-8 év között
8 éves
Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy
Bertók Nadin
Különdíj - 7-8 év között
8 éves
Szent Erzsébet Katolikus Ált. Isk. és Óvoda, Szentes
Koi Lili
Különdíj - 7-8 év között
8 éves
Záhonyi Árpád Vezér Ált. Isk. és Alapfokú Műv. Iskola
Szántó Panna
Különdíj - 7-8 év között
8 éves
Záhonyi Árpád Vezér Ált. Isk. és Alapfokú Műv. Iskola
Tóth Janka
Különdíj - 9-10 év között
10 éves
Fekete István Ált. Isk. és Szakiskola, Gyömrő
Kasza Dominik László
Különdíj - 9-10 év között
9 éves
Hatvani 5. számú Általános Iskola
Sinoros-Szabó Botond
Különdíj - 9-10 év között
9 éves
Hatvani Szent István Általános Iskola
Laurinyec Áron József
Különdíj - 9-10 év között
9 éves
Hatvani Szent István Általános Iskola
Erős Vivien Fruzsina
Különdíj - 9-10 év között
9 éves
Hatvani Szent István Általános Iskola
Bukoivics Réka Izabella
Különdíj - 9-10 év között
9 éves
Hatvani Szent István Általános Iskola
Horváth Nikolett
Különdíj - 9-10 év között
9 éves
Hatvani Szent István Általános Iskola
Frikker Eszter
Különdíj - 9-10 év között
9 éves
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk.
Sipos Noémi Eszter
Különdíj - 9-10 év között
10 éves
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk.
Nagy Tibor
Különdíj - 9-10 év között
9 éves
Sárospataki Ref. Koll. Általános Iskolája
Rák Dorottya
Különdíj - 9-10 év között
9 éves
Sárospataki Ref. Koll. Általános Iskolája
Pisztró Tamás
Különdíj - 9-10 év között
9 éves
Sárospataki Ref. Koll. Általános Iskolája
Vágó Liliána
Különdíj - 9-10 év között
9 éves
Sárospataki Ref. Koll. Általános Iskolája
Börcsök Péter
Különdíj - 9-10 év között
9 éves
Szegedi Fekete István Általános Iskola
Gulyás Bencs Sándor
Különdíj - 9-10 év között
10 éves
Szegedi Fekete István Általános Iskola
Ottlik Mercédesz
Különdíj - 9-10 év között
10 éves
Szegedi Fekete István Általános Iskola
Sáradi Péter Zoltán
Különdíj - 9-10 év között
10 éves
Szegedi Fekete István Általános Iskola
Sebők-Pap Liliána Réka
Különdíj - 9-10 év között
10 éves
Szegedi Fekete István Általános Iskola
Szafián Ádám
Különdíj - 11-12 év között
12 éves
Fekete István Ált. Isk. és Szakiskola, Gyömrő
Ambruzs Nadin Dorottya
Különdíj - 11-12 év között
11 éves
Hatvani 5. számú Általános Iskola
Macharovszky Viktória
Különdíj - 11-12 év között
12 éves
Kőbányai Széchenyi István Magyar-Német Kéttannyelvű Ált, Isk., Budapest
Reichardt Alex Ignác
Különdíj - 11-12 év között
12 éves
MOA Magán Általános Iskola, Budapest
Hong Eunhye (Eszter)
Különdíj - 11-12 év között
12 éves
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk.
Varga Borbála
Különdíj - 11-12 év között
12 éves
Sárospataki Ref. Koll. Általános Iskolája
Pesti Dóra Vanda
Különdíj - 11-12 év között
11 éves
Szent Kereszt Kat. Ált. Isk. és Óvoda, Gábor Áron Tagiskola, Kocsér
Berényi Szabina
Különdíj - 11-12 év között
12 éves
Egységes Gyógypedagógiai és Módszertani Intézmény, Kecskemét
Farkas Natália
Különdíj - 11-12 év között
12 éves
Egységes Gyógypedagógiai és Módszertani Intézmény, Kecskemét
Gödöllei Tamás
Különdíj - 11-12 év között
12 éves
Egységes Gyógypedagógiai és Módszertani Intézmény, Kecskemét
Pusztai Ramóna
Különdíj - 11-12 év között
12 éves
Egységes Gyógypedagógiai és Módszertani Intézmény, Kecskemét








Legtöbb rajzot beküldő intézmény
Hatvani Szent István Általános Iskola
95 db rajz

Legeredményesebb pedagógus
Pestiné Barna Julianna - Hatvani 5. számú Általános Iskola
10 db díj

Legeredményesebb pedagógus
Pete Zsoltné - Hatvani Szent István Általános Iskola
9 db díj









Bugyi Noémi
Közönségdíj - 7 év alatt
4 éves
Szent Erzsébet Kat. Ált. Isk. és Óvoda, Szentes
Rohács Bíborka Réka
Közönségdíj - 7-8 év között
8 éves
Hatvani Szent István Általános Iskola
Nagy Luca Hanna
Közönségdíj - 9-10 év között
10 éves
Hatvani Szent István Ált. Isk.
Csordás Mária
Közönségdíj - 11-12 év között
11 éves
Hatvani Szent István Ált. Isk.